İçeriğe atlaKenar çubuğuna atlaAltbilgiye atla

Kendi Dijital Dünyanızı Yaratın

Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem.

MetaScapes firması dört tip benzersiz ve sürükleyici meta evren önermekte – Sci-Fi, Cartoon, Fantasy, and Modern City. Dünyanızı seçin ve kendi meta evreninizi oluşturun. Evrenin sınırları hayal gücünüze kalmış.

Vulcan Forged, Metascapes’i Tanıttı: Sanal Arazi Yaratmanın Yeni Boyutu

Vulcan Forged, oyuncuların ücretsiz olarak arazi parçaları oluşturabileceği etkileyici bir sanal deneyim olan Metascapes’i tanıttı. Bu etkileşimli platform, oyunculara tercihlerine göre manzara tasarlama, yapı inşa etme ve değerli varlıklar ekleyerek arazilerini geliştirme imkanı tanıyor. Özellikle, oyuncular istedikleri kadar çok sayıda arazi oluşturabiliyorlar.

Metascapes, oyuncuların oluşturdukları araziyi kimin satın alabileceğini veya kullanabileceğini belirlemelerine izin vererek farklı bir dokunuş sunuyor. Platformun sürekli genişleyen yapısı, dinamik ve gelişen bir metaverse topluluğunu destekleyerek oyuncu kitlesini sürekli artırıyor.

Dikkat çeken bir özellik, oyuncuların mülkleri metaverse içinde Non-Fungible Token’lar (NFT’ler) olarak satmalarına olanak tanımasıdır. ELS-M1 NFT Protokolü, parçaların ve NFT’lerin çevrimdışı oluşturulmasını, $PYR altyapısı ise işlemlerin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar. Oyuncular, mekanlarına kimin erişebileceğini kontrol edebilir, ve avatarlar herhangi bir Metascape üzerinde dolaşabilir; bunlar da VR kulaklıklar aracılığıyla erişilebilir.

$PYR tarafından desteklenen Vulcan Forged’un metaverse’i, önde gelen bir Play2Earn fantastik oyun ekosistemi olarak öne çıkıyor. Oyuncular, LAVA ve NFT’ler kazanıyor, NFT ticareti yapıyor ve NFT çiftlikleri ile havuzlara katılıyorlar. Berserk ve Forge Arena gibi popüler oyunlara sahip geniş bir oyun portföyüyle Vulcan Forged, önde gelen bir NFT oyun stüdyosu ve pazar yeri haline gelmiştir. CEO Jamie Thomson’a göre, Metascape’in karikatür versiyonunun gelecek yıl piyasaya sürülmesi heyecanla bekleniyor.

Yorum bırakın

Sign Up to Our Newsletter

Be the first to know the latest updates

[yikes-mailchimp form="4"]